החברות של אנליסט

צור קשר

החברות של אנליסט

אודות ניהול תיקי השקעות

חברה מקצועית המתמחה בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים ברמות סיכון שונות. החברה נוסדה בשנת 1985 והיא מנהלת עשרות מיליארדי ש"ח בצורה מקצועית, אחראית ובליווי מחלקת המחקר הייחודית המלווה את כל פעילות קבוצת אנליסט.

אודות ניהול קרנות נאמנות

"אנליסט אי.אמ.אס ניהול קרנות בנאמנות (1986) בע"מ" היא חברה לניהול קרנות נאמנות. החברה מציעה לציבור מגוון רחב של קרנות נאמנות המותאמות לכל סוגי המשקיעים ולשיקולי ההשקעה שלהם. לחברה ניסיון רב בתחום ניהול קרנות הנאמנות מאז 1987. אנו מקפידים לנהל את הקרנות באופן המקצועי והאחראי ביותר, תוך התבססות על מחלקת מחקר מקצועית ובעלת ניסיון רב.

אודות אנליסט קופות גמל

"אנליסט קופות גמל בע"מ" היא חברה מנהלת של קופות גמל לחסכון, תגמולים ופיצויים, קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, קופה מרכזית לפיצויים וקופות חיסכון לכל ילד. בכל אחת מן הקופות מוצעים מגוון מסלולי השקעה עם תמהיל נכסים שונה, בהתאם למדיניות ההשקעות של המסלול.

אודות נץ סוכנות לביטוח פנסיוני (2021)

סוכנות נץ הוקמה ב-2021 ונמצאת בבעלות מלאה של בית ההשקעות אנליסט - חברה ציבורית שהוקמה בשנת 1985 ואשר מנהל עשרות מילארדי שקלים עבור מאות אלפי לקוחות.
הסוכנות מתמחה בליווי ותכנון פנסיוני ופיננסי מקיף, בחינת המוצרים הקיימים, התאמתם ובחינתם לאורך זמן.
סוכנות נץ עובדת עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים והמקצועיים ביותר.

צור קשר

השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה

בהקלקה על הקישור, הריני מאשר/ת לחברה ליצור עמי קשר, לרבות באמצעות שיחת טלפון, כמו כן, הריני מאשר/ת את מדיניות הפרטיות של החברה.