ניהול תיקי השקעות

"אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ" מנהלת תיקי השקעות ברמות סיכון שונות ללקוחות פרטיים ומוסדיים. החשבונות מנוהלים בבנק ולאנליסט ייפוי כוח לנהל את ההשקעות באמצעות המערכת הבנקאית. ההשקעות מתבצעות, בין היתר, באמצעות קרנות הנאמנות המתמחות של אנליסט אי. אמ. אס. ניהול קרנות בנאמנות (1986) בע"מ". צוות ניהול ההשקעות והמחקר מונה כ-20 מנהלי השקעות ואנשי מחקר מקצועיים ועתירי ניסיון בניתוח והשקעה בחברות ישראליות ובין לאומיות. תיק השקעות הוא חשבון השקעות המשלב ניירות ערך כגון מניות ואג"ח עם נכסים פיננסיים אחרים. השילוב בין הנכסים השונים נועד לצמצם את הסיכון.

צור קשר

בית ההשקעות אנליסט הוקם בשנת 1985 והוא מהותיקים, המקצועיים ובעלי תשתית מחקרית מבוססת ומקצועית. הניסיון הרב הפך את אנליסט מומחית בתחומה הודות לשילוב של מקצועיות, מומחיות ותהליכי עבודה ובקרה מוסדרים.

הערכים שלנו:

מקצועיות, אחריות, עקביות, מחקר

למי מתאים ניהול תיק השקעות?

לקוחות פרטיים ומוסדיים בעלי סכום השקעה של 500,000 ש"ח ומעלה, המחפשים ניהול תיק השקעות מותאם אישית, איכותי ואמין לצד שירות אישי.

למה לבחור באנליסט לניהול תיק השקעות?

בית השקעות ותיק המבוסס על ניסיון רב והישענות על תשתית מחקר של מחלקת מחקר ואנליזה מקצועית.

צוות מקצועי ומנוסה, מדיניות עסקית יציבה ואחראית, ופילוסופיית השקעה עקבית המוכיחה את עצמה קרוב ל40 שנה.

שירות איכותי ואישי הניתן ללקוחות ישירות על ידי מנהלי ההשקעות בפועל.

היקף ההשקעות המנוהל באנליסט מאפשר לה גמישות ומהירות בביצוע שינויים.

אובייקטיביות מלאה הנובעת מכך שאנליסט אינה קשורה לחברת חיתום, חברות המנפיקות ני"ע וברוקראז'ים שונים.

אנליסט היא חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך. בנוסף לפיקוח חיצוני, מקפידה אנליסט על בקרה פנימית איכותית.

ALT

רישיון אמריקאי

רישיון אמריקאי

החברה רשומה כיועצת השקעות זרות בארה"ב ומפוקחת על ידי רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC).

ועל כן רשאית לנהל תיקי השקעות עבור לקוחות שהינם תושבי ארה"ב.

המקצועיות של אנליסט*

 מדיניות השקעה מותאמת אישית לצרכיו של כל לקוח

לקוחות אנליסט נהנים מקשר שוטף, הדוק וישיר עם מנהל התיק.

ניתוח שיטתי מעמיק

לצד תשתית המחקר שמבצעת מחלקת המחקר והאנליזה, מבצעים גם מנהלי ההשקעה אנליזה באופן שוטף.

מומחיות ומיקוד

מתמקדים בהשקעה בשוק הישראלי לצד אפיקים סלקטיביים מבוססים בשוק הבינלאומי, תוך הימנעות מאופנות חולפות ורעשי רקע.

פילוסופיית השקעות

עקבית ויציבה שמוכיחה את עצמה על פני שנים. ניהול סיכונים מוקפד ואחראי המבוסס על פיזור והתמקדות ביעדים ארוכי טווח.

 

*אין באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהי

 

מדיניות השקעה

מדיניות ההשקעה בתיקים מותאמת אישית לכל לקוח בהתבסס על פרופיל ומטרות ארוכות הטווח שלו.אנחנו באנליסט מאמינים באסטרטגיות ארוכות טווח המבוססות על מחקרי שוק מעמיקים ועל פיזור סיכונים בצורה אחראית.

סוגי תיקי השקעות

אנליסט אישי

מדיניות השקעה מותאמת אישית

 ניהול נכסים בהתאם לצורכי ומגבלות הלקוח

 

אנליסט מוסדי

ניהול כספים בהתאמה למדיניות ההשקעות של התאגיד תוך ליווי מנהלי השקעות ייעודים ומנוסים בתחום
ניהול השקעות עבוד מוסדים ותאגידים

ניהול מסלולים מתמחים

אנליסט Select

אנליסט אג"ח לפידיון

תיק המשקיע באגרות חוב המחוזקות עד למועד פדיונן

אנליסט נדל"ן מניב

השקעה חכמה בני"ע של חברות שעיקר עיסוקן בנדל"ן מניב

אנליסט ארה"ב ושווקים גלובליים

תיק השקעות במניות ואג"ח הנסחרים בחו"ל

אנליסט AMERICA

תיק השקעות עבור תושבי/אזרחי ארה"ב (בעל רישיון ניהול מטעם SEC)

אנליסט חדשנות וטכנולוגיה

תיק השקעות המוטה לתחומים חדשים בדגש על טכנולוגיה ומחקר

תיקים דולריים

תיק השקעות אשר מושקע במניות ובאיגרות חוב דולריות של חברות מובילות בעיקר בארה"ב ובסקטורים מובילים. נתמך ע"י דסק חו"ל של חברת אנליסט. הריבית בארה"ב ממשיכה לנסוק ויותר לקוחות וגופים מחפשים פתרונות ליתרות דולריות במעטפת של תיק השקעות. לאנליס ט יש פתרון נכון לתקופה זו דסק שנותן מענה בהתמחות בשווקים בחו"ל.

שאלות ותשובות


        

חשבון המתנהל בבנק או אצל חבר בורסה המיועד לניהול השקעות. הלקוח מעניק למנהל תיק ההשקעות ייפוי כח לניהול תיקי השקעות בחשבון זה. ייפוי כח לבעל רישיון מנהל תיקי השקעות על פי חוק, בצירוף הסכם בין הלקוח לבין מנהל תיקי ההשקעות, הופכים את החשבון לחשבון מנוהל.

בשוק ההון יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות השקעה, עם פוטנציאל וסיכון שונים. בכדי לספק מענה הולם לצרכים האישיים של כל משקיע, נדרשים מומחיות וניסיון.

יש מי שבאפשרותו לנהל חסכונותיו באופן עצמאי או באמצעות יועצים שונים. לאלו אשר אין בידם את הזמן או המומחיות הנדרשת בכדי לקבל החלטות מתאימות, תיק המנוהל על ידי גורם מקצועי, עשוי להיות הפתרון האופטימלי.

ל"אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ" ניסיון רב שנים בתחום ניהול התיקים. החברה הוקמה בשנת 1993. לחברה יתרונות רבים, וזאת הודות לניסיונה הרב, תהליכי העבודה והבקרה המסודרים וצוות אנשי המקצוע המועסקים בחברה. הודות לאיכות השירות הגבוהה והביצועים המוכחים לאורך השנים, לאנליסט מאגר לקוחות גדול ויציב. לקוח אשר מנהל את תיק ההשקעות שלו ב"אנליסט" נהנה מהתאמה אישית של התיק המנוהל לאופיו וצרכיו, משירות אישי צמוד ומתיק השקעות אשר נפתח לאחר תהליך קבלת החלטות מסודר וניתוח מעמיק.

כשאתם בוחנים בתי השקעות עבור ניהול תיק ההשקעות שלכם, חשוב לבחון את הניסיון של החברה, את האיתנות הפיננסית שלה ואת אסטרטגיית הניהול שלה- האם מתאימים את ניהול התיק לאופי הלקוח ומטרותיו, כיצד מתקבלות ההחלטות ואיזה מחקר שוטף מתבצע במטרה להגיע לתוצאות אופטימליות. כמו כן, כדאי לבחור בחברה שמתמחה בתחום ניהול התיקים ויכולה לתת לכם יחס אישי.

שירות של תיק מנוהל כרוך במשאבים רבים: החברה המנהלת ומנהלי ההשקעות נדרשים להיות בעלי רישיון מתאים מטעם רשות ניירות ערך, ההתאמה האישית דורשת ליווי צמוד ותהליכי העבודה נעשים במקצועיות רבה ובתשומת לב יתרה. לאור זאת, קובעים המנהלים השונים רף מינימלי לפתיחת תיק מנוהל. באנליסט אנחנו מנהלים בדרך כלל תיקים בערך של 500 אלף ש"ח ומעלה.

תיק ההשקעות האישי שלכם נהנה ב"אנליסט" ממעקב וטיפול צמודים ואיכותיים. אחת לחודש מתכנסת וועדת ההשקעות של החברה, בה משתתפים אנשי המקצוע הבכירים של החברה מתחומי ההשקעות, הניתוח הכלכלי והאנליטי, ניהול הלקוחות והנהלת החברה. בוועדה מנותחות המגמות הכלכליות, נבחנים ביצועי התיקים ומתקבלות החלטות באשר למדיניות ההשקעות. 

מחלקת המחקר והאנליזה של בית ההשקעות מנתחת את מגמות המאקרו יחד עם מאות ניירות ערך, ומפיקה באופן שוטף המלצות השקעה פנימיות. בהסתמך על אופי תיק ההשקעות האישי שלכם, החלטות וועדת ההשקעות והמלצות המחקר, בוחר מנהל ההשקעות את הרכב התיק האופטימלי.

מידע אודות תיק ההשקעות ניתן לקבל באחת מהדרכים הבאות:

  • בסניף הבנק בו מתנהל החשבון
  • בדיווחים התקופתיים הנשלחים ללקוח בדואר, מטעם הבנק ומטעם אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ.
  • באתר האינטרנט של הבנק, במידה והוא מספק שירות זה.
  • בכל שאלה נוספת ניתן לפנות למחלקת שירות הלקוחות באנליסט, בטלפון 6646* או במייל nt@analyst.co.il

ניתן למשוך כסף מהחשבון המנוהל או להפקיד כסף בכל עת. חשוב להודיע על כך מראש למנהל התיק, על מנת שהמשיכה או ההפקדה יטופלו במהירות וביסודיות. נזכיר, כי החשבון נמצא בבנק העמית, ועל כן יכולת ניהול הכספים היא 100% בידי הלקוח.

ניתן להעביר תיק מנוהל אלינו בקלות. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני או בטלפון 6646*, בבקשה להעברת תיק. אנחנו נשלח אליכם את ההסכם, ולאחר החתימה עליכם להודיע לבנק בו מתנהל החשבון ולמנהל התיקים על ביטול ייפוי הכח הקיים ועל מתן ייפוי כח חדש לאנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ.

פתיחת תיק ההשקעות הינה תהליך קצר וממוקד, שמטרתו לאפשר למנהל התיק להכיר היטב את צרכי הלקוח, להתוות את מדיניות ההשקעות ולסכם את תנאי ההתקשרות. עם קבלת פנייתכם באמצעות האתר או בטלפון 6646*, בפגישה נציג את עצמנו ואת אסטרטגיית ניהול תיקי ההשקעות שלנו, ונכיר אותכם ואת הרצונות והמטרות שלכם. כך משווק ההשקעות שלנו יוכל לבחור יחד איתכם ועבורכם מדיניות השקעה מותאמת, בתפירה אישית.

חשוב לדעת - החשבון המנוהל צריך להיות חשבון המיועד למטרה זו בלבד ובנפרד מחשבונו השוטף של הלקוח.

מאמרים בנושא ניהול תיק השקעות