ניהול תיקי השקעות

"אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ" מנהלת תיקי השקעות ברמות סיכון שונות ללקוחות פרטיים ומוסדיים, באמצעות המערכת הבנקאית. ההשקעות מתבצעות, בין היתר, באמצעות קרנות הנאמנות המתמחות של אנליסט אי. אמ. אס. ניהול קרנות בנאמנות (1986) בע"מ". צוות ניהול ההשקעות והמחקר מונה כ-20 מנהלי ומנהלות השקעות ונשות ואנשי מחקר מקצועיים ועתירי ניסיון בניתוח והשקעה בחברות ישראליות ובין לאומיות. תיק השקעות הוא חשבון השקעות המשלב ניירות ערך כגון מניות ואג"ח עם נכסים פיננסיים אחרים. השילוב בין הנכסים השונים נועד לצמצם את הסיכון.

צור קשר

בית ההשקעות אנליסט הוקם בשנת 1985 והוא מהותיקים, המקצועיים ובעלי תשתית מחקרית מבוססת ומקצועית. הניסיון הרב הפך את אנליסט מומחית בתחומה הודות לשילוב של מקצועיות, מומחיות ותהליכי עבודה ובקרה מוסדרים.

הערכים שלנו:

אחריות, עקביות, מחקר

למי ניהול תיק השקעות מתאים?

לקוחות פרטיים ומוסדיים בעלי סכום השקעה של 300,000 ש"ח ומעלה, המחפשים ניהול תיק השקעות מותאם אישית, איכותי ואמין לצד שירות אישי.

 

למה לבחור באנליסט לניהול תיק השקעות?

בית השקעות ותיק המבוסס על ניסיון רב והישענות על תשתית מחקר של מחלקת מחקר ואנליזה מקצועית.

צוות מקצועי ומנוסה, מדיניות עסקית יציבה ואחראית, ופילוסופיית השקעה עקבית המוכיחה את עצמה קרוב ל40 שנה.

שירות איכותי ואישי הניתן ללקוחות ישירות על ידי מנהלי ההשקעות בפועל.

היקף ההשקעות המנוהל באנליסט מאפשר לה גמישות ומהירות בביצוע שינויים.

אובייקטיביות מלאה הנובעת מכך שאנליסט אינה קשורה לחברת חיתום, חברות המנפיקות ני"ע וברוקראז'ים שונים.

אנליסט היא חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך. בנוסף לפיקוח חיצוני, מקפידה אנליסט על בקרה פנימית איכותית.

 

המקצועיות של אנליסט*

 מדיניות השקעה מותאמת אישית לצרכיו של כל לקוח

לקוחות אנליסט נהנים מקשר שוטף, הדוק וישיר עם מנהל התיק.

ניתוח שיטתי מעמיק

לצד תשתית המחקר שמבצעת מחלקת המחקר והאנליזה, מבצעים גם מנהלי ההשקעה אנליזה באופן שוטף.

מומחיות ומיקוד

מתמקדים בהשקעה בשוק הישראלי לצד אפיקים סלקטיביים מבוססים בשוק הבינלאומי, תוך הימנעות מאופנות חולפות ורעשי רקע.

פילוסופיית השקעות

עקבית ויציבה שמוכיחה את עצמה על פני שנים. ניהול סיכונים מוקפד ואחראי המבוסס על פיזור והתמקדות ביעדים ארוכי טווח.

 

*אין באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהי

 

מדיניות השקעה

מדיניות ההשקעה בתיקים מותאמת אישית לכל לקוח ולקוח בהתבסס על פרופיל הלקוח ומטרות ארוכות הטווח. כולם רוצים תשואות גבוהות אבל המבחן האמיתי נמדד ביציבות לאורך זמן. אנחנו באנליסט מאמינים באסטרטגיות ארוכות טווח המבוססות על מחקרי שוק מעמיקים ועל פיזור סיכונים בצורה אחראית.

ניהול תיקי השקעות פרטיים

מדיניות השקעה מותאמת אישית

אנליסט אישי

 ניהול נכסים בהתאם לצורכי ומגבלות הלקוח

 

אנליסט אג"ח לפדיון

תיק המשקיע באגרות חוב המוחזקות עד למועד פדיונן

ניהול תיקי השקעות מוסדיים

ניהול כספים בהתאמה למדיניות ההשקעות של התאגיד תוך ליווי מנהלי השקעות ייעודים ומנוסים בתחום

אנליסט מוסדי

ניהול השקעות עבוד מוסדים ותאגידים

אנליסט מניב מודל מגזר

בניית תיק השקעות המותאם למגזר בעל מאפיינים דומים

ניהול מסלולים מתמחים

אנליסט Select

אנליסט ארה"ב ושווקים גלובליים

תיק השקעות במניות ואג"ח הנסחרים בחו"ל

אנליסט AMERICA

תיק השקעות עבור תושבי/אזרחי ארה"ב (בעל רישיון ניהול מטעם SEC)

שאלות ותשובות


        

חשבון מנוהל הוא חשבון רגיל המתנהל בבנק או אצל חבר בורסה, בשינוי משמעותי אחד: שהלקוח העניק למנהל תיק ההשקעות ייפוי כח לניהול תיקי השקעות בחשבון זה. ייפוי כח לבעל רישיון מנהל תיקי השקעות על פי חוק, בצירוף הסכם בין הלקוח לבין מנהל תיקי ההשקעות, הופכים את החשבון לחשבון מנוהל.

בשוק ההון יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות השקעה, עם פוטנציאל וסיכון שונים. בכדי לספק מענה הולם לצרכים האישיים של כל משקיע, נדרשים מומחיות וניסיון.

יש מי שבאפשרותו לנהל חסכונותיו באופן עצמאי או באמצעות יועצים שונים. לאלו אשר אין בידם את הזמן או המומחיות הנדרשת בכדי לקבל החלטות מתאימות, תיק המנוהל על ידי גורם מקצועי, עשוי להיות הפתרון האופטימלי.

ל"אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ" ניסיון רב שנים בתחום ניהול התיקים. החברה הוקמה בשנת 1993. לחברה יתרונות רבים, וזאת הודות לניסיונה הרב, תהליכי העבודה והבקרה המסודרים וצוות אנשי המקצוע המועסקים בחברה. הודות לאיכות השירות הגבוהה והביצועים המוכחים לאורך השנים, לאנליסט מאגר לקוחות גדול ויציב. לקוח אשר מנהל את תיק ההשקעות שלו ב"אנליסט" נהנה מהתאמה אישית של התיק המנהל לאופיו וצרכיו, משירות אישי צמוד ומתיק השקעות אשר נפתח לאחר תהליך קבלת החלטות מסודר וניתוח מעמיק.

כשאתם בוחנים בתי השקעות עבור ניהול תיק ההשקעות שלך, חשוב לבחון את הניסיון של החברה, את האיתנות הפיננסית שלה ואת אסטרטגיית הניהול שלה- האם מתאימים את ניהול התיק לאופי הלקוח ומטרותיו, כיצד מתקבלות ההחלטות ואיזה מחקר שוטף מתבצע במטרה להגיע לתוצאות אופטימליות. כמו כן, כדאי לבחור בחברה שמתמחה בתחום ניהול התיקים ויכולה לתת לך יחס אישי.

שירות של תיק מנוהל כרוך במשאבים רבים: החברה המנהלת ומנהלי ההשקעות נדרשים להיות בעלי רישיון מתאים מטעם רשות ניירות ערך, ההתאמה האישית דורשת ליווי צמוד ותהליכי העבודה נעשים במקצועיות רבה ובתשומת לב יתרה. לאור זאת, קובעים המנהלים השונים רף מינימלי לפתיחת תיק מנוהל. באנליסט אנחנו מנהלים בדרך כלל תיקים בערך של 500 אלף ש"ח ומעלה.

תיק ההשקעות האישי שלך נהנה ב"אנליסט" ממעקב וטיפול צמודים ואיכותיים. אחת לחודש מתכנסת וועדת ההשקעות של החברה, בה משתתפים אנשי המקצוע הבכירים של החברה מתחומי ההשקעות, הניתוח הכלכלי והאנליטי, ניהול הלקוחות והנהלת החברה. בוועדה מנותחות המגמות הכלכליות, נבחנים ביצועי התיקים ומתקבלות החלטות באשר למדיניות ההשקעות. 

מחלקת המחקר והאנליזה של בית ההשקעות מנתחת את מגמות המאקרו יחד עם מאות ניירות ערך, ומפיקה באופן שוטף המלצות השקעה פנימיות. בהסתמך על אופי תיק ההשקעות האישי שלך, החלטות וועדת ההשקעות והמלצות המחקר, בוחר מנהל ההשקעות את הרכב התיק האופטימלי.

מידע אודות תיק ההשקעות ניתן לקבל באחת מהדרכים הבאות:

  • בסניף הבנק בו מתנהל החשבון
  • בדיווחים התקופתיים הנשלחים ללקוח בדואר, מטעם הבנק ומטעם אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ.
  • באתר האינטרנט של הבנק, במידה והוא מספק שירות זה.
  • בכל שאלה נוספת ניתן לפנות למחלקת שירות הלקוחות באנליסט, בטלפון 6646* או במייל nt@analyst.co.il

ניתן למשוך כסף מהחשבון המנוהל או להפקיד כסף בכל עת, כפי שניתן לעשות זאת בכל חשבון אחר. חשוב להודיע על כך מראש למנהל התיק, על מנת שהמשיכה או ההפקדה יטופלו במהירות וביסודיות.

ניתן להעביר תיק מנוהל אלינו בקלות. כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני או בטלפון 6646*, בבקשה להעברת תיק. אנחנו נשלח אליך את ההסכם, ולאחר החתימה עליך להודיע לבנק בו מתנהל החשבון ולמנהל התיקים על ביטול ייפוי הכח הקיים ועל מתן ייפוי כח חדש לאנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ.

פתיחת תיק ההשקעות הינה תהליך קצר וממוקד, שמטרתו לאפשר למנהל התיק להכיר היטב את צרכי הלקוח, להתוות את מדיניות ההשקעות ולסכם את תנאי ההתקשרות. עם קבלת פנייתך באמצעות האתר או בטלפון 6646*, בפגישה נציג את עצמנו ואת אסטרטגיית ניהול תיקי ההשקעות שלנו, ונכיר אותך ואת הרצונות והמטרות שלך. כך משווק ההשקעות שלנו יוכל לבחור יחד איתך ועבורך מדיניות השקעה מותאמת, בתפירה אישית.

חשוב לדעת - החשבון המנוהל צריך להיות חשבון המיועד למטרה זו בלבד ובנפרד מחשבונו השוטף של הלקוח.